OSK ASIOR jest jedną z najlepszych szkół nauki jazdy w Krakowie

Prawo jazdy kategorii A, A1, A2, AM


Nauka jazdy na motocyklu cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ ukończenie kursu na prawo jazdy kategorii A daje możliwość swobodnego poruszania się po ulicach dużych miast. Jeśli i Ty chcesz wsiąść na motocykl, zapraszamy na nasze szkolenia w Krakowie: Podgórze i Bieżanów.


Nasza szkoła motocyklowa dysponuje własnym placem manewrowym dostępnym wyłącznie dla naszych kursantów. Nauka jazdy motocyklem odbywa się na placu z pełnym wyposażeniem (np. z przyrządami mierzącymi prędkość), które przydaje się podczas szkoleń ze slalomu szybkiego czy manewru ominięcia przeszkody – ale nie tylko. U nas nie musisz się obawiać slalomu między samochodami na ulicy ani innych tego typu atrakcji, które zdarzają się w innych szkołach!

Prawo jazdy kategorii A, A1, A2, AM

Naszym nowym motocyklem egzaminacyjnym jest Yamaha MT-07, która zastąpiła wysłużonego i ciężkiego Suzuki Gladius. Yamaha jest lżejsza o 30 kg i ma krótszy rozstaw kół, dzięki czemu jest łatwiejsza w prowadzeniu, manewry na placu wykonuje się łatwiej i sprawiej. Yamahą jeździmy w MORD w Oświęcimiu, w którym można zdawać egzamin po odbyciu kursu w Krakowie. Istnieje także możliwość podstawienia motocykla i zdawania na nim egzaminu w Krakowie. ZAPRASZAMY!

  • Kategoria A, A2 w cenie 1800 zł, trwa ok 4 tyg.
  • Kategoria A1 w cenie 1500 zł
  • Kurs super ekspresowy: cena 1900 zł‚, trwa ok. 2 tygodnie.
  • Kategoria AM (30 godz. teorii + 10 godz. praktyki) w cenie 900 zł‚
  • Kurs kategoria A2 po A1 oraz A po A2 (obejmuje 10 godzin praktyki) cena kursu 1000 zł‚

Plac manewrowy mieści się przy trasie egzaminacyjnej -kursant nie traci czasu na dojazdy!

od 800 zł

jazdy doszkalające