OSK ASIOR jest jedną z najlepszych szkół nauki jazdy w Krakowie

Prawo jazdy kategorii A, A1, A2, AM


Nauka jazdy na motocyklu cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ ukończenie kursu na prawo jazdy kategorii A daje możliwość swobodnego poruszania się po ulicach dużych miast. Jeśli i Ty chcesz wsiąść na motocykl, zapraszamy na nasze szkolenia w Krakowie: Podgórze i Bieżanów.

Naszym pojazdem szkoleniowym jest motocykl Yamaha MT-07, który jest o 30 kg lżejszy, niższy od będącego aktualnie pojazdem egzaminacyjnym Suzuki Gladius oraz posiada krótszy rozstaw kół. Dzięki temu trudne manewry na placu wykonuje się zdecydowanie łatwiej i prościej. Motocykl taki jest na wyposażeniu filii MORD w Oświęcimiu, gdzie można zdawać egzamin robiąc kurs w Krakowie. Istnieje także możliwość podstawienia i zdawania egzaminu w Krakowie na naszym motocyklu. ZAPRASZAMY.


Nasza szkoła motocyklowa dysponuje własnym placem manewrowym dostępnym wyłącznie dla naszych kursantów. Nauka jazdy motocyklem odbywa się na placu z pełnym wyposażeniem (np. z przyrządami mierzącymi prędkość), które przydaje się podczas szkoleń ze slalomu szybkiego czy manewru ominięcia przeszkody – ale nie tylko. U nas nie musisz się obawiać slalomu między samochodami na ulicy ani innych tego typu atrakcji, które zdarzają się w innych szkołach!

Prawo jazdy kategorii A, A1, A2, AM

Dysponujemy dodatkowo motocyklem Yamaha MT-07, który jest o 30 kg lżejszy, posiada krótszy rozstaw kół i jest niższy od będącego aktualnie pojazdem egzaminacyjnym Suzuki Gladius. Dzięki temu trudne manewry na placu wykonuje się zdecydowanie łatwiej i prościej. Motocykl taki jest na wyposażeniu filii MORD w Oświęcimiu, gdzie można zdawać egzamin robiąc kurs w Krakowie. Istnieje także możliwość podstawienia i zdawania egzaminu w Krakowie na naszym motocyklu. ZAPRASZAMY.

  • Kategoria A, A2 w cenie 1500 zł, trwa ok 4 tyg.
  • Kategoria A1 w cenie 1300 zł
  • Kurs super ekspresowy: cena 1700 zł‚, trwa ok. 2 tygodnie.
  • Kategoria AM (30 godz. teorii + 10 godz. praktyki) w cenie 700 zł‚

Plac manewrowy mieści się przy trasie egzaminacyjnej -kursant nie traci czasu na dojazdy!

od 700 zł

jazdy doszkalające